Finansowanie faktur dla freelancerów

Pomagamy freelancerom uzyskać pieniądze z wystawionych faktur nawet w 1 dzień.

Jak działa przyspieszanie płatności za faktury

Zrealizowałeś/aś usługę i wystawiłeś fakturę z odroczonym terminem płatności nawet do 90 dni? Już nie musisz czekać na pieniądze.

Zobacz film

1

Przekazujesz nam skan lub zdjęcie faktury

2

Kontaktujemy się z odbiorcą i potwierdzamy transakcję

3

Przelewamy pieniądze na konto bankowe Twojej firmy

4

Odbiorca spłaca nam fakturę w terminie płatności

Otrzymane przed terminem pieniądze możesz przeznaczyć na dowolne wydatki - podatki, składki ubezpieczeniowe, zakup półproduktów czy opłacenie podwykonawców.

Zarejestruj pierwszą fakturę

Oblicz koszt finansowania

Korzystam pierwszy raz z finansowania faktur w ING
Kwota faktury brutto
Liczba dni pozostałych do terminu płatności faktury
Finansowanie pierwszej faktury za 0 zł
Dostaniesz: 100%
kwoty, która widnieje na fakturze
Wypróbuj za darmo

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę? Wyślij nam swoją fakturę.

Dostaniesz: 4 847,48 zł
Koszt usługi po odliczeniu podatku:
Koszt usługi z VAT:
Wypróbuj za darmo

Chcesz otrzymać dedykowaną ofertę? Wyślij nam swoją fakturę.

Powyższa informacja nie jest ofertą, przyrzeczeniem finansowania, ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu przepisów prawa, a wyliczony koszt usługi jest szacunkowy i ma charakter wyłącznie informacyjny. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień bieżący. Ostateczny koszt usługi jest prezentowany w trakcie zlecenia faktury do finansowania i każdorazowo jest przedmiotem akceptacji klienta.

Najczęściej zadawane pytania

Ile wynosi limit?
Otrzymasz darmowy limit ogólny nawet do 200 000 zł, w tym do 100 000 zł na jednego kontrahenta dzięki załączeniu w systemie pliku JPK VAT swojej firmy za ostatni pełny miesiąc. Jeżeli nie załączysz pliku JPK VAT przyznamy Twojej firmie darmowy limit ogólny do 50 000 zł w tym 20 000 zł na jednego kontrahenta.
Co muszę zrobić, żeby przekazać fakturę do finansowania?
Trzeba zarejestrować się w naszym systemie i potwierdzić swoje dane osobowe, adres mailowy i numer telefonu. Musimy być pewni, że Twoja firma naprawdę istnieje, więc podobnie jak przy zakładaniu konta w banku musisz wykonać przelew na 1 zł w celu potwierdzenia reprezentacji Twojej firmy i rachunku bankowego. Otrzymaną złotówkę zwrócimy na Twoje konto. Mając aktywny profil możesz przekazywać nam swoje faktury do finansowania.
Co się stanie, gdy zgłoszę fakturę do finansowania?
Działamy szybko i sprawnie. Zależy nam na tym, abyś jak najszybciej otrzymał pieniądze za swoją fakturę. W ciągu kilkunastu sekund po wprowadzeniu przez Ciebie faktury przeanalizujemy transakcję, zbadamy Twojego kontrahenta i przedstawimy Ci konkretną ofertę finansowania. Gdy ją zaakceptujesz, musimy jeszcze potwierdzić fakturę z Twoim kontrahentem. Otrzyma od nas maila z prośbą o przejście na naszą stronę, na której będzie mógł wyświetlić fakturę i potwierdzić transakcję.
Kiedy dostanę pieniądze za moja fakturę?
Czas wykonania przelewu zależy od nas i Twojego kontrahenta. My wykonujemy analizę w ciągu kilkunastu sekund i wysyłamy do Twojego kontrahenta prośbę o potwierdzenie transakcji. Ty możesz przyśpieszyć proces i zadbać o to, żeby wykonał to bez zbędnej zwłoki. Po jego potwierdzeniu zlecamy przelew, więc pieniądze na koncie możesz otrzymać nawet tego samego dnia.
Ile to kosztuje?
Każda faktura podlega osobnej wycenie, którą zobaczysz w systemie po wprowadzeniu danych faktury i pozytywnej analizie dokumentu i Twojego kontrahenta. Za poniesione koszty usługi dostaniesz od nas fakturę VAT.
Co się stanie, jeśli mój kontrahent nie zapłaci za fakturę?
Nasza usługa polega na zapewnieniu Ci pieniędzy bez czekania, nie bierzemy na siebie ryzyka braku płatności ze strony Twojego kontrahenta. Jeśli nie otrzymamy od niego pieniędzy w ciągu 15 dni po terminie płatności faktury, zwrócimy się do Ciebie o dokonanie płatności.
Kto może skorzystać z ING Finansowanie Faktur?
Z naszej usługi korzystają firmy prowadzące sprzedaż z odroczonym terminem płatności do innych firm. Jeśli Ty i Twój kontrahent działacie na rynku co najmniej 6 miesięcy i nie macie zaległości płatniczych, zapraszamy do skorzystania z finansowania faktur.

Zarejestruj pierwszą fakturę

  • Należność z faktury dostaniesz nawet w 1 dzień
  • Wszystko załatwisz przez Internet bez konieczności wychodzenia z domu lub biura
  • Nie musisz podpisywać żadnych papierowych umów i wypełniać zbędnych formalności

Wypróbuj za darmo

Zamów kontakt