ING Finansowanie Faktur

Finansowanie faktur z nagrodą CEE SME Banking Club

30-11-2023 | 2 minut

Podczas corocznej konferencji CEE SME Banking Club ING Finansowanie Faktur zostało uznane za najlepszy digital faktoring dostępny na rynku Europy środkowo-wschodniej, adresujący potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Nagroda za to osiągnięcie została przyznana przez SME Banking Club, stowarzyszenie działające od ponad 10 lat, którego misją jest informowanie o innowacyjnych rozwiązaniach oraz najlepszych praktykach stosowanych w branży finansowej.

W 2023 roku już po raz piąty najlepsze elektroniczne rozwiązania finansowe skierowane do sektora MŚP zostały nagrodzone na podstawie corocznych badań rynkowych. W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć kategorii dla najlepszego faktoringu online. Wynika to z faktu coraz większej popularności jaką obecnie cieszy się faktoring, który jeszcze kilka lat temu był dostępny tylko dla dużych firm. Cyfrowe rozwiązania pozwoliły na optymalizację całego procesu, a co za tym idzie, udostępnieniu takiej formy finansowania wszystkim przedsiębiorcom. Faktoring skierowany do sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw często stanowi istotne wsparcie dla firm w relacjach biznesowych z dużymi kontrahentami, którzy narzucają długie terminy płatności.

W wyborze najlepszego digital faktoringu oferowanego na rynku CEE, SME Banking Club kierował się wygodą oraz szerokim zakresem funkcjonalności systemów faktoringowych. Doceniona została między innymi możliwość składania wniosku online z szybką, zautomatyzowaną decyzją oraz integracje z programami do wystawiania faktur.

Jesteśmy dumni, że już po raz trzeci z rzędu zostaliśmy docenieni przez kapitułę konkursu. Budowanie i rozwijanie rozwiązań cyfrowych stanowi fundament strategii i DNA naszej organizacji. Z faktoringu w ING korzysta najwięcej firm na polskim rynku, a rosnąca popularność naszych usług i rozwiązań potwierdza fakt, że tworzymy je zgodnie z oczekiwaniami Klientów tzn. są dostępne online, intuicyjne i ułatwiają zarządzanie finansami. Ta nagroda jest motorem do jeszcze większego wysiłku na rzecz poprawy jakości naszych usług – podkreślił Tomasz Mazurkiewicz, prezes ING Commercial Finance.

Jakie są zalety ING Finansowanie Faktur?

  • Pierwszą fakturę sfinansujesz za darmo –100% wartości faktury znajdzie się na twoim koncie, bez żadnych ukrytych opłat i prowizji.
  • Czas –na pieniądze nie musisz długo czekać. Przelew na konto otrzymasz nawet w dniu wystawienia faktury, bez zbędnego oczekiwania.
  • Większą konkurencyjność –dzięki oferowaniu odroczonych terminów płatności możesz łatwiej pozyskiwać nowych klientów.
  • Płynność finansową –zyskujesz pieniądze na bieżące wydatki (zakup towarów i produktów, wynagrodzenia, zobowiązania podatkowe, składki ubezpieczeniowe, rachunki) i rozwój firmy.
  • Wszystko załatwisz przez Internet –bez konieczności wychodzenia z domu lub biura.
  • Przejrzyste zasady –bez żadnych papierowych umów i zbędnych formalności, po krótkiej rejestracji zlecasz do finansowania faktury w dogodnym dla Ciebie momencie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? – Skontaktuj się z nami!

Nasi doradcy czekają na Twoje pytania od poniedziałku do piątku między 8:30 a 16:30 pod numerem telefonu 32 357 47 25 i adresem e-mail finansowaniefaktur@ing.pl

Zespół finansowaniefaktur.pl

Zamień szybko fakturę na pieniądze

Przetestuj nasz system.
Sfinansuj pierwszą fakturę.